Последнее обновление: 01.01.2017 в 20:10
Подпишись на RSS
rss Подпишитесь на RSS, чтобы всегда быть в курсе событий.

Комментарии

Присоединяйтесь к обсуждению
  • благоустроитель: За статью премного благодарен, все по делу, достаточно много кто это использует
  • бобр: Было бы интересно узнать поподробнее
  • Интерны 2014: когда-нибудь увижу нечто подобное и на своем блоге
  • стилист: Спасибо за статью оказалась очень полезной.
  • необычный: полностью поддерживаю, такие же мысли были.

Цель: выявление сформированности внутренней позиции школьника, его мотивации учения. Поделиться в соц. сетях Нравится

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

30 Январь 2013 · ТЕСТ

Психологи убеждены: по тому, что хранится в женской сумочке, можно многое узнать о ее хозяйке. Попробуйте в минуты отдыха провести небольшой эксперимент. Конечно, не стоит слишком буквально воспринимать приведенные характеристики. Отнеситесь к ним с юмором. Кстати: подобное можно провести и для мужчин — вместо сумочки можно взять портфель или бумажник. Поделиться в соц. сетях Нравится

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

1 Январь 2017

Тест на визначення типу характеру

Рубрика: ТЕСТ. Метки: ,

Пропонуємо вам один досить цікавий психологічний алгоритм на визначення вашого типу характеру. Щоб пройти тест, вам потрібно взяти аркуш паперу і ручку і проробити ряд простих маніпуляцій.

1. Перше, що слід зробити, це сплести пальці рук в замок. Якщо зверху опиниться палець лівої руки, пишіть на аркуші літеру «Л», якщо правої – «П» відповідно.

Фото з http://wowfacts.net/
Фото з http://wowfacts.net/

2. Далі витягніть руку з виставленим вперед вказівним пальцем, прицілюючись в уявну мішень. Зверніть увагу на те, яким ви оком користувалися для прицілу — лівим чи правим. Якщо закривали праве, пишіть на аркуші «Л», ліве – «П».

Фото з http://wowfacts.net/
Фото з http://wowfacts.net/

3. Третій момент – схрещення рук: схрестіть на грудях руки, і зверніть увагу, кисть якої руки опинилася зверху: лівої – на аркуші повинна з’явитися літера «Л», правої – «П».

Фото з http://wowfacts.net/
Фото з http://wowfacts.net/

4. Четвертий етап маніпуляцій – аплодисменти. Поплескайте у долоні, і зверніть увагу, яка рука працює активніше, тобто яка по якій б’є. Якщо активніша ліва, знову пишете «Л», права «П».

Фото з http://wowfacts.net/
Фото з http://wowfacts.net/

Після всіх цих дій у вас на аркуші має з’явитися напис з чотирьох букв – це і є код вашого характеру.

ПППП — поєднання чотирьох літер П  характерне для людей консервативних, які живуть стереотипами; вони здебільшого уникають конфліктів та сварок, не люблять вступати з кимось в суперечку.
ПППЛ —  вас можна назвати надзвичайно нерішучим: власне, це і є найбільш яскрава риса характеру.
ППЛП характерне для людей комунікабельних, які легко йдуть на контакт з оточуючими. Вони є досить рішучі, мають добре розвинене почуття гумору, артистичні і до всього набору люблять ще й пококетувати.
ППЛЛ — ви належите до рідкісного типу характеру – такий набір трапляється дуже рідко. Характер – такий, як і у попередників з кодом ППЛП, однак йому властива м’якість.
ПЛПП є характерним для людей, схильних до аналітики. Вони є володарями м’якого характеру, у взаєминах з оточуючими обережні, часто навіть трохи холодні та вирізняються великою терпимістю.
ПЛПЛ – ще один рідкісний тип. Такі люди є дуже беззахисними, вони легко піддаються сторонньому впливові.
ЛППП – таке поєднання характерне для людей емоційних, які також піддаються впливові інших. Вони легко пристосовуються до життєвих змін, але, з іншого боку, таким людям бракує наполегливості і завзяття. Вони є досить товариськими та комунікабельними.
ЛППЛ характерні ті ж риси, що й попередникам з кодом ЛППП у поєднанні з м’якістю характеру та навіть якоюсь наївністю.
ЛЛПП: якщо у вас вийшов такий напис, то ви належите до людей дружелюбних. Однак для вас характерна незібраність, неоднозначність інтересів. Пр цьому ви любите покопатися у собі.
ЛЛПЛ є свідченням простодушності та довірливості людини.
ЛЛЛП — емоційні та енергійні люди, вчинкам яких властива неймовірна рішучість.
ЛЛЛЛ — ви є людиною украй антиконсервативною. Ви у все старе можете вдихнути нове життя, є особистістю індивідуальною, та незалежною, впертою й іноді навіть егоїстичною.
ЛПЛП — якщо у вас вийшов такий набір, емоційні зрушення вам не страшні: у вас найсильніший тип характеру. Представники цього типу вірні своїй точці зору, вони енергійні і практично до останку наполегливі у прагненні досягти поставленої мети.
ЛПЛЛ – також характерне для сильних людей. Риси, схожі на попередній тип, однак спостерігається деяка нестійкість характеру, замкнутість та навіть якась схильність до самоаналізу.
ПЛЛП — у людей з таким поєднанням характер простий і легкий. Їм властиве якесь неймовірне вміння уникати конфліктів, вони легко спілкуються і заводять знайомства, часто міняють смаки та уподобання.
ПЛЛЛ — люди з мінливим типом характеру. В усьому прагнуть до незалежності і свободи, намагаючись все зробити самостійно.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в ЯндексКомментирование закрыто.

ПСИХОЛОГИЧЕСКИЙ ОБРАЗОВАТЕЛЬНЫЙ САЙТ
Освітній психологічний сайт містить корисну інформацію (статті, методички, тести) для всіх, хто навчається та цікавиться психологією
Любое использование материалов сайта разрешено только с указанием активной ссылки на источник http://psichology.com.ua

Архивы

Счетчик

Статистика сайта